Wyjazdy studenckie na narty

Wyjazdy studenckie na narty

Wyjazdy studenckie na narty

Chyba każdy z nas miło wspomina swoje studenckie czasy. Czasy imprez, beztroski i może nawet w przypadku niektórych pierwszych miłości. Czasy, w których miało się siłę imprezować do rana, a później iść na wykłady na 8. Nawet ilość nauki, która znacznie przewyższała materiał ze szkoły średniej bynajmniej nie spaczyła nam tych wspomnień. Nauki było dużo. Można powiedzieć, że bardzo dużo. Dały o tym znać nieprzespane noce oraz hektolitry wypitych energetyków i kawy.
Imprezy, wyjazdy studenckie na narty, juwenalia to atrakcje studenckie, która skutecznie zapełniały nam czas wolny.
Największe przyjaźnie zawiązały się właśnie w czasach studenckich. Dużo osób na studiach odnalazło nawet swoją drugą połówkę.
Miło byłoby cofnąć się do tych chwil, w których człowiek niczym się zbytnio nie przejmował (no chyba, że oblanymi egzaminami) i cieszył chwilą. Dylemat studenta to, na którą imprezę dzisiaj pójść. Nie myślało się wówczas za bardzo o dorosłości, a weszła ona z pełnym impetem nie pukając nawet do drzwi. Zderzenie z rzeczywistością okazało się nieprzyjemne. Problem ze znalezieniem pracy w zawodzie oraz usamodzielnienie się stanowiły poważny problem.
Dobrze jest wrócić do tych czasów i chwilę powspominać.

About