Tanie loty Paryż

Tanie loty Paryż

Tanie loty do Paryża

Co zrobić kiedy zbliża się rocznica ślubu lub pierwszej randki, a Ty chcesz zaskoczyć i oczarować swoją ukochaną? Dobrym pomysłem może być zabranie jej do najbardziej romantycznego miejsca na świecie! Tanie loty do Paryża do doskonała okazja, by zwiedzić „Miasto Świateł” i wydać niewiele pieniędzy. Wystarczy zarezerwować odpowiedni termin, wybrać dobry, ale w miarę tani hotel, w którym się zatrzymamy i już można planować trasę zwiedzania miasta wszystkich zakochanych.
Obowiązkowym punktem będzie oczywiście wieża Eiffla, u stóp której leży cały Paryż. Wieża, która została wybudowana z okazji Wystawy Światowej w 1889 roku i zaraz po niej miała być rozebrana, to dziś chyba najbardziej rozpoznawalny obiekt stolicy Francji. Z pewnością warto znaleźć czas na zwiedzenie katedry Notre Dame, która została opisana na kartach powieści Victora Hugo „Katedra Marii Panny w Paryżu” (potocznie znanej jako „Dzwonnik z Notre Dame”). Innym „literackim” miejscem jest Opera Garnier, w której toczy się akcja „Upiora w operze”.
Ciekawym doświadczeniem jest zwiedzenie Łuku Triumfalnego i bazyliki Sacre Coeur. Paryż od bardziej frywolnej strony to wizyta w kabarecie Moulin Rouge (Czerwony Młyn). Przy okazji zaś warto zwiedzić Montmartre. Pasjonaci sztuki spędzą kilka dni w Luwrze, który przyciąga licznych turystów tysiącami zbiorów – można tam zobaczyć na przykład „Mona Lisę” czy „Wenus z Milo”.
Po męczącym zwiedzaniu można zabrać ukochaną na ekskluzywne zakupy na Pola Elizejskie lub Rue de Rivoli…
Zanim jednak to zrobisz – zrealizuj punkt pierwszy, czyli wyszukaj tanie loty do Paryża!

About