Szkoła paralotniowa

Szkoła paralotniowa

Chcecie podziwiać świat z przestworzy i choć przez chwilę mieć okazję, by poczuć się jak ptak? Dzięki działalności jaką prowadzi nasza szkoła paralotniowa tego typu doświadczenie może stać się Waszym udziałem.

Zajęcia, mające charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny, koncentrują się na tym, by nauczyć każdego z kursantów wszystkiego co niezbędne do bezpiecznego użytkowania latającego sprzętu.

Począwszy od odpowiedniej postawy i tego jak sterować paralotnią, przez szereg informacji stricte teoretycznych, uwzględniających znaczenie wiatru czy to, jak radzić sobie w sytuacji wystąpienia problemów, aż po konkretne wytyczne związane z charakterem samego sprzętu oraz jego specyfiką.

Dzięki temu każdy późniejszy lot będzie wyłącznie okazją do doświadczenia wspaniałych przygód, a nie przeżyciem wzbudzającym lęk.

Jest to bowiem niepowtarzalny sport, dostarczający niezwykłych doświadczeń i widoków, a wykonywać go może praktycznie każdy. Wystarczy przejść odpowiednie szkolenie. Serdecznie polecamy!

About