Pokoje gościnne Witów

Pokoje gościnne Witów

Odpocznij od tłumów na Podhalu

Podhale to jeden z piękniejszych górskich rejonów Polski. Nic dziwnego, że co roku zjeżdżają się tam tłumy turystów spragnionych górskich wędrówek czy zapierających dech w piersiach widoków. Problem dla wielu stanowić mogą korki, które bardzo często pojawiają się przy wjeździe do turystycznego miasta Zakopane, ale również coraz mniejsza dostępność miejsc noclegowych.
Nie lada gratką okazać się może mniej znana miejscowość Witów, której lokalizacja umożliwia ominięcie korków. Pokoje gościnne Witów gwarantują wysoki standard odpoczynku, a miejscowość sama w sobie wciąż jest cudowną oazą, gdzie odpoczniemy od zgiełku codziennego życia czy tłumów turystów. Witów to doskonała baza wypadowa zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Niezwykłym atutem jest bardzo bliska odległość do tatrzańskich szlaków, ale również do samego centrum Zakopanego. Nie ma potrzeby zamartwiania się o dojazd, bowiem na trasie bardzo często kursują lokalne busy.
Spragniony adrenaliny? Rusz na stok! Zimą w Witowie funkcjonuje stok narciarski oraz wypożyczalnia sprzętu.

Odpoczynek od zgiełku miasta i turystów, szeroki wachlarz atrakcji, ale również niskie ceny za nocleg, które gwarantują pokoje gościnne Witów – czy może być lepszy przepis na udany wypoczynek?

About