Pensjonat w Beskidzie Niskim

Pensjonat w Beskidzie Niskim

Beskid Niski – pozwól się oczarować.

Jest wiele miejsc w Polsce wartych uwagi i zapamiętania. Jednym z nich jest właśnie Beskid Niski. Pasmo górskie będące częścią Karpat, położone na pograniczu polsko – słowackim kusi swoją wyjątkową historią i topografią.
Dla jednych doskonałe miejsce na wypad w góry, dla innych perełka historyczna. Oprócz wielu otaczających gór i szczytów czekających na podbój, warto zwrócić uwagę na serce Beskidu czyli Magurski Park Narodowy. Najdziksze góry w Polsce skrywają w sobie również malownicze doliny pełne kwiecistych łąk dla koneserów natury oraz wysiedlone niegdyś tętniące życiem łemkowskie wsie. O dobrach krainy łagodności można pisać wiele, ale zdecydowanie lepiej jest przekonać się samemu ile możliwości kryje.
Pensjonat w Beskidzie Niskim będzie najlepszą możliwością na zaznanie uroków tego miejsca. Szereg przydatnych wskazówek dotyczących tras turystycznych otrzymamy właśnie w pensjonacie. Właściciel z pewnością udzieli porad gdzie, kiedy i co warto zobaczyć. Atrakcji jest bez liku począwszy od drewnianych łemkowskich cerkwi przez ścieżkę przyrodniczą docierając na lodospady w Rudawce Rymanowskiej.
Jeśli nadal zastanawiacie się gdzie spędzić urlop, warto zapoznać się z szeroką gamą możliwości tego magicznego miejsca jakim jest Beskid Niski.

About