Mapa – Elbląg stare miasto restauracje

Mapa – Elbląg stare miasto restauracje

Restauracja MAPA powstała z inicjatywy dwójki młodych ludzi, których pomysł ukształtowały doświadczenia zawodowe, podróże, unikalne doznania kulinarne i estetyczne. Celem było stworzenie miejsca, w którym idealnie współgrałby ze sobą smak podawanych potraw, niepowtarzalny wystrój wnętrza i gościnność. Miejsca, gdzie każdy poczułby się dobrze, swobodnie, a jednocześnie wyjątkowo!

Zespół MAPY składa się z osób, dla których gastronomia to nie tylko możliwość zarabiania pieniędzy, ale również sposób na życie. Pracują tu ludzie, którzy z pracy w restauracji i kontaktu z gośćmi czerpią radość i którzy każdy dzień traktują jak możliwość poznania i nauczenia się czegoś nowego.

Restauracja MAPA – nowe miejsce na kulinarnej mapie Elbląga!

Zapraszamy
wtorek – niedziela
11:00 – 22:00

Restauracja MAPA – miejsce z klimatem i dobrym jedzeniem!
Wtorek – Niedziela
11:00 – 22:00
Mail: kontakt@restauracjamapa.pl
Restauracja MAPA to miejsce, które idealnie sprawdzi się jako romantyczny lokal na randkę, przytulna restauracja na rodzinny obiad, a także elegancka sala z obsługą gastronomiczną na większą uroczystość. W MAPIE zorganizujesz również spotkanie biznesowe. Kameralne wnętrza, doskonałe smaki oraz profesjonalna obsługa gwarantowane!

Pobierz menu Restauracji MAPA:

Zajmujemy się organizacją imprez i uroczystości, takich jak:
– komunie, chrzty,
– urodziny, imieniny,
– spotkania biznesowe,
– imprezy integracyjne
– rocznice,
– stypy i inne.

Zapraszamy do współpracy!

About