Loty do Hongkongu

Loty do Hongkongu

Świat w zasięgu dłoni darmowe sex kamerki erotyczne

Fileasowi Foggowi, bohaterowi powieści rozgrywającej się w XIX wieku, podróż dookoła świata zajęła 80 dni. Choć jest to podróż fikcyjna, oparta została na prawdziwych szlakach komunikacyjnych i dostępnych wówczas środkach transportu. Kilka lat później, tym razem już naprawdę, podróż tę powtórzyła amerykańska dziennikarka Nellie Bly. Objechanie Ziemi dookoła zajęło jej 72 dni, co stanowiło wówczas światowy rekord.

Dziś, dzięki rozwojowi techniki i transportu, na podróż dookoła świata nie musimy przeznaczać kilku miesięcy. Obecny rekord to nieco ponad 32 godziny – czas nie do pomyślenia jeszcze 100 lat temu. Przyczyniły się do tego szczególnie rozwój i upowszechnienie transportu lotniczego. Coraz doskonalsze samoloty mogą latać dziś na ogromne dystanse. Loty do Hongkongu, Tokyo czy na Hawaje nikogo już nie dziwią. Wzrasta również liczba lotnisk, z których możemy wybrać się w podróż bez przesiadek. Nie tak dawno polski LOT otworzył bezpośrednie połączenia do Tokyo, a dzięki AirCanada bez przesiadek w mniej jak 10 godzin znajdziemy się w Toronto.

Oprócz czasu, spada również cena takiej podróży. Jeśli dopisze nam szczęście do Tokyo polecimy za już od 2000 zł. Loty do Hongkongu to koszt od 1900 zł, a w Toronto znajdziemy się za mniej niż 1400 zł. Co jakiś czas trafiają się promocje i cenę tę można jeszcze obniżyć. Warto więc uważnie śledzić portale internetowe linii lotniczych i serwisów zajmujących się sprzedażą biletów. Może być to świetną okazją do zaplanowania niezapomnianych wakacji.

About