Kwatery Miedzyzdroje

Kwatery Miedzyzdroje

Wakacje to idealny czas na to, by pomyśleć o swoim ciele, zdrowiu, samopoczuciu i wyglądzie. Tym bardziej że to w okresie wakacyjnym regularnie organizowane są specjalne wyjazdy odchudzające, które poleca się osobom otyłym lub ludziom z dodatkowymi kilogramami. A jakie są zalety i wady podobnych turnusów?

Do zalet należy na pewno całodobowy dostęp do wyspecjalizowanej kadry. Należą do niej często i dietetycy, i trenerzy personalni, i psychologowie. Oprócz tego organizatorzy turnusów odchudzających posiadają swoje własne Kwatery Miedzyzdroje, dlatego przeorganizowują je tak, by znalazło się w nich miejsce dla siłowni, sali fitness czy miejsca spożywania posiłków.

Wiedząc to wszystko, można stwierdzić, że wczasy odchudzające praktycznie nie mają wad. Nie do końca jest to prawda, bo wracając z nich do swojego domu, można szybko nadrobić te utracone wcześniej kilogramy. Utrzymanie pięknej sylwetki wymaga nie lada samozaparcia i sporej motywacji. Tylko nielicznym udaje się więc ją zachować po wakacjach.

About