Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF przygotowują pasjonatów tego ekstremalnego sportu do bezpiecznego spełnienia odwiecznego marzenia o lataniu.

Nauka jest niebywale szybka i oczywiście bezpieczna. Śmiałek przystępuje do skoku z ogromną wiedzą merytoryczną i praktyczną. Dzięki temu ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa, a skok jest przyjemnością a nie bojaźnią o własne życie. Pierwsze skoki wykonywane są w asyście instruktorów – doświadczenie jest bezcenne. Tuż po otwarciu spadochronu kursant sam przejmuje stery i wyznacza tor powietrznej wyprawy. Chcąc obniżyć koszty i czas trwania szkoleń można zapisać się na praktykę w tunelu aerodynamicznym. Kursy obejmują około 10 godzin wykładów, egzamin sprawdzający wiedzę nabytą na wykładach oraz ćwiczenia naziemne. Dodatkowo można wykupić 20 minutowy lot w tunelu aerodynamicznym. Końcowym owocem szkolenia są skoki wraz z profesjonalną załogą.

Oczywiście cały proces przygotowań musi być poprzedzony wykonaniem badań lotniczo-lekarskich – bezpieczeństwo jest najważniejsze!

About