Dodatkowe opłaty za atrakcje na obozie

Dodatkowe opłaty za atrakcje na obozie

W przypadku obozów dla dzieci trzeba wiedzieć o jednej bardzo ważnej rzeczy. Cena za pobyt obejmuje określone zajęcia, zagwarantowane atrakcje, noclegi i wyżywienie, jednakże kwota ta może znacznie wzrosnąć ponieważ wiele przygotowanych dodatkowych niespodzianek nie przewidziano w ogólnym cenniku i należy się liczyć z dopłatami.

Praktycznie wszystkie obozy gwarantują szereg nadprogramowych propozycji, ale tez takich, bez których właściwie kolonie nie udadzą się w pełni. Wszelkie dodatkowe wycieczki, wstępy na ośrodki zamknięte (basen, park wodny, małpi gaj itp.), przejażdżki terenowe, czy nawet zwiedzanie różnych obiektów, mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Obozy tego typu powinny dzieciom kojarzyć się z jak najlepszej strony i aby zapadły malcom w pamięć istnieje zawsze możliwość nakręcenia materiału, najczęściej w postaci zdjęć cyfrowych i otrzymywaniu wielu pamiątek. Istnieje też kilka dodatkowych opcji, za które warto zapłacić. Wśród nich należy wymienić tak zwany ?przygodowy pakiet obozowy? jak również ?pakiet ochronny parasol?.

About